General Trading Gate

Vo vzťahu k zákazníkovi sa snažíme byť prvotriednym dodávateľom nielen z pohľadu vysokej kvality a šírky ponúkaného sortimentu, ale aj úrovňou poskytovaných služieb.

Pri predpoklade definovania a preskúmania potrieb zákazníka sme pripravení vytvoriť riešenia smerujúce k jeho maximálnej spokojnosti, kde prioritou sa pre nás stáva kvalita, spoľahlivosť a flexibilita. Celý tento proces vnímame ako súčasť kolobehu, kde i naša spoločnosť na určitom stupni vystupuje ako zákazník, ktorý má na dodávateľa, z hľadiska kvality tovaru a poskytnutej služby, tie najvyššie očakávania a aj preto pre svojich zákazníkov zabezpečujeme materiál z domácich ale i zahraničných zdrojov.

Neodmysliteľnou súčasťou našej činnosti je sledovanie spätnej väzby – spokojnosti zákazníka s dodávanými výrobkami a poskytovanými službami, prípadne vyvodenie nápravných opatrení a následných preventívnych činností.

General Trading Gate, s.r.o. záleží na bezpečnosti a ochrane zdravia zamestnancov, ochrane životného prostredia, kvalite výrobkov a služieb.

General Trading Gate, s.r.o.
Slovnaftská 108
821 07 Bratislava

Tel: +421 2 45 64 30 54
Fax: +421 2 45 64 30 55

asistent@gtg.sk

 

Mapa

All rights reserved 2010 General Trading Gate, s.r.o.
+ with love by milk
sk en de